EP13-3C96
FERROXCUBEFERROXCUBE
EP13-3C96 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EP13-3C96
Výrobce / značka: FERROXCUBE
Popis produktu FERRITE CORE 2PC SET
Datasheety: 1.EP13-3C96.pdf2.EP13-3C96.pdf3.EP13-3C96.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EP13-3C96
Part Number EP13-3C96 Výrobce FERROXCUBE
Popis FERRITE CORE 2PC SET Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 128491 pcs Datový list 1.EP13-3C96.pdf2.EP13-3C96.pdf3.EP13-3C96.pdf
Šířka 9.00mm Tolerance -
Dodavatel zařízení Package EP 13 Série -
Ostatní jména 1779-1086
BG5EP01300001U50PS
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál 3C96 Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Délka 12.80mm Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška 13.00mm Mezera -