EP13-3C91
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EP13-3C91
Výrobce / značka: FERROXCUBE
Popis produktu EP AND EPX CORES 2PC SET
Datasheety: EP13-3C91.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace EP13-3C91
Part Number EP13-3C91 Výrobce FERROXCUBE
Popis EP AND EPX CORES 2PC SET Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 112469 pcs Datový list EP13-3C91.pdf
Šířka 12.80mm Tolerance ±25%
Dodavatel zařízení Package EP 13 Série *
Ostatní jména 432202511691
BH1EP01300001U70PS
Minimální průřez jádra (Amin) mm² 14.9
Materiál 3C91 Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Délka 13.00mm Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška 9.00mm Mezera Ungapped