EP13-3C90
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EP13-3C90
Výrobce / značka: FERROXCUBE
Popis produktu EP AND EPX CORES 2PC SET
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace EP13-3C90
Part Number EP13-3C90 Výrobce FERROXCUBE
Popis EP AND EPX CORES 2PC SET Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 140273 pcs Datový list
Šířka 12.80mm Tolerance ±25%
Dodavatel zařízení Package EP 13 Série *
Ostatní jména 432202510601
BG3EP01300001U60PS
Minimální průřez jádra (Amin) mm² 14.9
Materiál 3C90 Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Délka 13.00mm Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Faktor indukce (Al) 1.65µH Výška 9.00mm