B59830C0160A070
EPCOSEPCOS
B59830C0160A070 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59830C0160A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 3.7 OHM 25% DISC
Datasheety: 1.B59830C0160A070.pdf2.B59830C0160A070.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B59830C0160A070
Part Number B59830C0160A070 Výrobce EPCOS
Popis THERMISTOR PTC 3.7 OHM 25% DISC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 59956 pcs Datový list 1.B59830C0160A070.pdf2.B59830C0160A070.pdf
Dodavatel zařízení Package - Série -
Resistance Tolerance ±25% Odpor @ 25 ° C 3.7 Ohms
Obal Bulk Paket / krabice Disc
Ostatní jména 495-76377
B59830C 160A 70
B59830C0160A070-ND
B59830C160A70
B59830C160A70-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis PTC Thermistor 3.7 Ohms Disc