B59810C0160A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59810C0160A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 1.6 OHM 25% DISC
Datasheety: B59810C0160A070.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace B59810C0160A070
Part Number B59810C0160A070 Výrobce EPCOS
Popis THERMISTOR PTC 1.6 OHM 25% DISC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 58355 pcs Datový list B59810C0160A070.pdf
Dodavatel zařízení Package - Série -
Resistance Tolerance ±25% Odpor @ 25 ° C 1.6 Ohms
Obal Bulk Paket / krabice Disc, 26mm Dia x 5.0mm W
Ostatní jména 495-76374
B59810C 160A 70
B59810C0160A070-ND
B59810C160A70
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis PTC Thermistor 1.6 Ohms Disc, 26mm Dia x 5.0mm W