B59830C0130A070
EPCOSEPCOS
B59830C0130A070 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59830C0130A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 265V 450MA RADIAL
Datasheety: 1.B59830C0130A070.pdf2.B59830C0130A070.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace B59830C0130A070
Part Number B59830C0130A070 Výrobce EPCOS
Popis PTC RESET FUSE 265V 450MA RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 75045 pcs Datový list 1.B59830C0130A070.pdf2.B59830C0130A070.pdf
Napětí - Max 265V Typ Ceramic
Tloušťka (Max) - Velikost / Rozměry 0.689" Dia x 0.197" T (17.50mm x 5.00mm)
Série - Odpor - 25 ° C (typ) 5 Ohms
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Ostatní jména 495-76376
B59830C 130A 70
B59830C0130A070-ND
B59830C130A70
B59830C130A70-ND
Provozní teplota 0°C ~ 60°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.827" (21.00mm) Detailní popis Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 450mA Ih Through Hole Radial, Disc
Proud - Trip (It) 680mA Proud - Max 4.1A
Proud - přidržení (H) (Max) 450mA schválení UR