B43041F2826M
Přehled produktu
Part Number: B43041F2826M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: B43041F2826M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B43041F2826M
Part Number B43041F2826M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5517 pcs Datový list B43041F2826M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B43041 Ripple Current @ Vysoká frekvence 400mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 82µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 82µF