B43041F2685M
Přehled produktu
Part Number: B43041F2685M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: B43041F2685M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B43041F2685M
Part Number B43041F2685M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5243 pcs Datový list B43041F2685M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série B43041 Ripple Current @ Low Frequency 25.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 64mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 6.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 6.8µF Aplikace General Purpose