B43041F2476M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43041F2476M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: B43041F2476M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B43041F2476M
Part Number B43041F2476M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4428 pcs Datový list B43041F2476M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série B43041 Ripple Current @ Low Frequency 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 270mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 47µF Aplikace General Purpose