B41858C8397M
Přehled produktu
Part Number: B41858C8397M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: B41858C8397M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41858C8397M
Part Number B41858C8397M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 84048 pcs Datový list B41858C8397M.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série B41858 Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.118A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41858C8397M000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 112 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 124 mOhm @ 10kHz
Detailní popis 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 124 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 390µF