B41858C8337M
Přehled produktu
Part Number: B41858C8337M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: B41858C8337M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4200 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41858C8337M
Part Number B41858C8337M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 95956 pcs Datový list B41858C8337M.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série B41858 Ripple Current @ Vysoká frekvence 876mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41858C8337M000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 153 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 169 mOhm @ 10kHz
Detailní popis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 169 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF
Aplikace Automotive
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B41858C8337M8
B41858C8337M8
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL