B41858C8686M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41858C8686M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: B41858C8686M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41858C8686M
Part Number B41858C8686M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 327378 pcs Datový list B41858C8686M.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série B41858 Ripple Current @ Vysoká frekvence 310mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41858C8686M000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 488 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 541 mOhm @ 10kHz
Detailní popis 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 541 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 68µF
Aplikace Automotive
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B41858C8477M9
B41858C8477M9
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Na skladě: 86361 pcs
Stažení: B41858C8477M9.pdf
RFQ
B41858C8687M001
B41858C8687M001
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM RADIAL
Na skladě: 4469 pcs
Stažení: B41858C8687M001.pdf
RFQ
B41858C8686M8
B41858C8686M8
Popis: CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL