ST4ETH201
Přehled produktu
Part Number: ST4ETH201
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
Datasheety: ST4ETH201.pdf
  • Zpráva
Specifikace ST4ETH201
Part Number ST4ETH201 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77856 pcs Datový list ST4ETH201.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky Gull Wing
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Série ST4 odporového materiálu Cermet
Režim panel 200 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména ST-4ETH 200 OHM (201)
ST-4ETH201
Počet závitů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment