ST4ETH205
Přehled produktu
Part Number: ST4ETH205
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2M OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Datasheety: ST4ETH205.pdf
  • Zpráva
Specifikace ST4ETH205
Part Number ST4ETH205 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 2M OHM 0.25W GW SIDE ADJ Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 87451 pcs Datový list ST4ETH205.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky Gull Wing
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Série ST4 odporového materiálu Cermet
Režim panel 2 MOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména ST-4ETH 2M OHM (205)
ST-4ETH205
Počet závitů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 2 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment