ST4ETH103
Přehled produktu
Part Number: ST4ETH103
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE
Datasheety: ST4ETH103.pdf
  • Zpráva
Specifikace ST4ETH103
Part Number ST4ETH103 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 79832 pcs Datový list ST4ETH103.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky Gull Wing
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Série ST4 odporového materiálu Cermet
Režim panel 10 kOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména ST-4ETH 10K OHM (103)
ST-4ETH103
Počet závitů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 10 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment