ST4ETH100
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST4ETH100
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 10 OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Datasheety: ST4ETH100.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST4ETH100
Part Number ST4ETH100 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 10 OHM 0.25W GW SIDE ADJ Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 86246 pcs Datový list ST4ETH100.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky Gull Wing
teplotní koeficient ±250ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Série ST4 odporového materiálu Cermet
Režim panel 10 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména ST-4ETH 10 OHM (100)
ST-4ETH100
Počet závitů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 10 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment