CDBD8100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBD8100-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDBD8100-G
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO263
Datasheety: CDBD8100-G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CDBD8100-G
Part Number CDBD8100-G Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO263 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 133898 pcs Datový list CDBD8100-G.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 850mV @ 8A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Dodavatel zařízení Package TO-263 (D²Pak) Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Tube
Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Provozní teplota - spojení -50°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Schottky Detailní popis Diode Schottky 100V 8A (DC) Surface Mount TO-263 (D²Pak)
Proud - zpìtný únikový @ Vr 5mA @ 100V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 8A (DC)