CDBD2SC21200-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBD2SC21200-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDBD2SC21200-G
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SILICON CARBIDE POWER SCHO
Datasheety: CDBD2SC21200-G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace CDBD2SC21200-G
Part Number CDBD2SC21200-G Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE SILICON CARBIDE POWER SCHO Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72085 pcs Datový list CDBD2SC21200-G.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.7V @ 2A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Dodavatel zařízení Package TO-263 (D2Pak) Rychlost No Recovery Time > 500mA (Io)
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 0ns
Obal Tube Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatní jména 641-1927 Provozní teplota - spojení -55°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Silicon Carbide Schottky Detailní popis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 6.2A (DC) Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Proud - zpìtný únikový @ Vr 100µA @ 1200V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 6.2A (DC)
Kapacitní @ Vr, F 136pF @ 0V, 1MHz