CDBD6100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDBD6100-G
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 6A DPAK
Datasheety: CDBD6100-G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CDBD6100-G
Part Number CDBD6100-G Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE SCHOTTKY 100V 6A DPAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 164086 pcs Datový list CDBD6100-G.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) Schottky Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 6A (DC)
Napětí - Rozdělení D-PAK (TO-252) Série -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Reverse Time Recovery (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor při IF, F - Polarizace TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce CDBD6100-G Rozšířený popis Diode Schottky 100V 6A (DC) Surface Mount D-PAK (TO-252)
Konfigurace dioda 500µA @ 100V Popis DIODE SCHOTTKY 100V 6A DPAK
Proud - zpìtný únikový @ Vr 850mV @ 6A Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 100V
Kapacitní @ Vr, F -40°C ~ 125°C