UP2UC-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-150-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UP2UC-150-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD
Datasheety: 1.UP2UC-150-R.pdf2.UP2UC-150-R.pdf3.UP2UC-150-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace UP2UC-150-R
Part Number UP2UC-150-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77951 pcs Datový list 1.UP2UC-150-R.pdf2.UP2UC-150-R.pdf3.UP2UC-150-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ostatní jména UP2UC-150
UP2UC-150-ND
Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 15µH Výška - Sedící (Max) 0.205" (5.21mm)
Frekvence - Self Resonant 27MHz Detailní popis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 3.1A 46 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 46 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.1A
Proud - Saturace 3A