UP2T-821-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UP2T-821-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 820UH THROUGH HOLE
Datasheety: 1.UP2T-821-R.pdf2.UP2T-821-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace UP2T-821-R
Part Number UP2T-821-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 820UH THROUGH HOLE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4011 pcs Datový list 1.UP2T-821-R.pdf2.UP2T-821-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.433" Dia (11.00mm)
stínění Unshielded Série UNI-PAC™ 2T
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Provozní teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 820µH Výška - Sedící (Max) 0.390" (9.90mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 820µH Unshielded Wirewound Inductor Radial