UP2UC-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-100-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UP2UC-100-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
Datasheety: 1.UP2UC-100-R.pdf2.UP2UC-100-R.pdf3.UP2UC-100-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace UP2UC-100-R
Part Number UP2UC-100-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 92018 pcs Datový list 1.UP2UC-100-R.pdf2.UP2UC-100-R.pdf3.UP2UC-100-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
stínění Unshielded Série UNI-PAC™ 2UC
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 283-4226-2
UP2UC-100
UP2UC-100-ND
UP2UC-100-R-ND
Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 10µH Výška - Sedící (Max) 0.205" (5.21mm)
Frekvence - Self Resonant 30MHz Detailní popis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3.9A 38 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 38 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.9A
Proud - Saturace 3.8A