SD20-6R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-6R2-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD20-6R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 6.2UH 1.89A 72 MOHM
Datasheety: SD20-6R2-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2900 pcs
  • Zpráva
Specifikace SD20-6R2-R
Part Number SD20-6R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 6.2UH 1.89A 72 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 53836 pcs Datový list SD20-6R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
stínění Shielded Série SD
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména SD20-6R2
SD20-6R2-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 6.2µH Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 6.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.89A 72 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 72 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 1.89A
Proud - Saturace 1.12A