SD20-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-4R7-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD20-4R7-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 2.05A 61.2 MOHM
Datasheety: SD20-4R7-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2900 pcs
5800 pcs
  • Zpráva
Specifikace SD20-4R7-R
Part Number SD20-4R7-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 4.7UH 2.05A 61.2 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71615 pcs Datový list SD20-4R7-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatní jména 283-3653-2
SD20-4R7
SD20-4R7-ND
SD20-4R7-R-ND
SD204R7R
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 4.7µH Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2.05A 61.2 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 61.2 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 2.05A
Proud - Saturace 1.33A