SD20-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-3R3-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD20-3R3-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 2.17A 54.7 MOHM
Datasheety: SD20-3R3-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace SD20-3R3-R
Part Number SD20-3R3-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 3.3UH 2.17A 54.7 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 59594 pcs Datový list SD20-3R3-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatní jména SD20-3R3
SD20-3R3-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 3.3µH Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.17A 54.7 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 54.7 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 2.17A
Proud - Saturace 1.47A