SD10-6R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD10-6R2-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD10-6R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 6.2UH 940MA 218 MOHM
Datasheety: SD10-6R2-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace SD10-6R2-R
Part Number SD10-6R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 6.2UH 940MA 218 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72647 pcs Datový list SD10-6R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatní jména 513-1172-2
SD10-6R2
SD10-6R2-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 6.2µH Výška - Sedící (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 6.2µH Shielded Wirewound Inductor 940mA 218 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 218 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 940mA
Proud - Saturace 920mA