SD10-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD10-3R3-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD10-3R3-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 1.24A 107.8 MOHM
Datasheety: SD10-3R3-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3800 pcs
  • Zpráva
Specifikace SD10-3R3-R
Part Number SD10-3R3-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 3.3UH 1.24A 107.8 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78341 pcs Datový list SD10-3R3-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
stínění Shielded Série SD
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1170-2
SD10-3R3
SD10-3R3-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 3.3µH Výška - Sedící (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.24A 107.8 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 107.8 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 1.24A
Proud - Saturace 1.31A