SD10-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD10-4R7-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD10-4R7-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 1.04A 153.5 MOHM
Datasheety: SD10-4R7-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3800 pcs
7600 pcs
  • Zpráva
Specifikace SD10-4R7-R
Part Number SD10-4R7-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 4.7UH 1.04A 153.5 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80258 pcs Datový list SD10-4R7-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatní jména 513-1226-2
SD104R7R
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 4.7µH Výška - Sedící (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.04A 153.5 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 153.5 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 1.04A
Proud - Saturace 1.08A