DR127-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-680-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DR127-680-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 68UH 2.44A 105 MOHM
Datasheety: DR127-680-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace DR127-680-R
Part Number DR127-680-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 68UH 2.44A 105 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 68938 pcs Datový list DR127-680-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ostatní jména 513-1053-2
DR127-680
DR127-680-ND
DR127680R
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 68µH Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 68µH Shielded Wirewound Inductor 2.44A 105 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 105 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 2.44A
Proud - Saturace 4.44A