DR127-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-471-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DR127-471-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 470UH 850MA 861 MOHM
Datasheety: DR127-471-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Zpráva
Specifikace DR127-471-R
Part Number DR127-471-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 470UH 850MA 861 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70738 pcs Datový list DR127-471-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
stínění Shielded Série DR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1051-2
DR127-471
DR127-471-ND
DR127471R
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 470µH Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 470µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 861 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 861 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 850mA
Proud - Saturace 1.68A