DR127-820-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-820-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DR127-820-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 82UH 2.09A 143 MOHM
Datasheety: DR127-820-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace DR127-820-R
Part Number DR127-820-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 82UH 2.09A 143 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74984 pcs Datový list DR127-820-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ostatní jména 513-1056-2
DR127-820
DR127-820-ND
DR127820R
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 82µH Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 82µH Shielded Wirewound Inductor 2.09A 143 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 143 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 2.09A
Proud - Saturace 4.06A