CTX500-2-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CTX500-2-52LP-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 500UH 3.1A 183 MOHM TH
Datasheety: CTX500-2-52LP-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
32 pcs
  • Zpráva
Specifikace CTX500-2-52LP-R
Part Number CTX500-2-52LP-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 500UH 3.1A 183 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15730 pcs Datový list CTX500-2-52LP-R.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.445" Dia (36.70mm)
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména CTX500-2-52LP
CTX500-2-52LP-ND
Provozní teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 500µH Výška - Sedící (Max) 0.583" (14.80mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 500µH Unshielded Toroidal Inductor 3.1A 183 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 183 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.1A
Proud - Saturace 3.3A