CTX50-7-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX50-7-52LP-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CTX50-7-52LP-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 50UH 10.5A 16.3 MOHM
Datasheety: CTX50-7-52LP-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CTX50-7-52LP-R
Part Number CTX50-7-52LP-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 50UH 10.5A 16.3 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19125 pcs Datový list CTX50-7-52LP-R.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.535" Dia (39.00mm)
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 283-3918
CTX50-7-52LP-R-ND
CTX50752LPR
Provozní teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 50µH Výška - Sedící (Max) 0.661" (16.80mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 10.5A 16.3 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 16.3 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 10.5A
Proud - Saturace 10.2A