CTX60-5P-R
Přehled produktu
Part Number: CTX60-5P-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 60UH SMD
Datasheety: CTX60-5P-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace CTX60-5P-R
Part Number CTX60-5P-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis INDUCT ARRAY 2 COIL 60UH SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4279 pcs Datový list CTX60-5P-R.pdf
Tolerance - Velikost / Rozměry 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
stínění Unshielded Série Econo-Pac™
hodnocení - Paket / krabice Nonstandard SMD
Ostatní jména CTX60-5P
CTX60-5P-ND
Provozní teplota -
Počet závitů 2 Typ montáže Surface Mount
Indukčnost - zapojeny paralelně 60µH Výška 0.325" (8.26mm)
Detailní popis Unshielded 2 Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series 60µH Inductance - Connected in Parallel 380 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.83A Nonstandard SMD Odpor DC (DCR) - řada -
Odpor DC (DCR) - Paralelní 380 mOhm Max Aktuální hodnocení - řada 305mA
Aktuální hodnocení - Paralelní 1.83A