CTX32CT-2R2-R
Přehled produktu
Part Number: CTX32CT-2R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 600MA 230 MOHM
Datasheety: CTX32CT-2R2-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace CTX32CT-2R2-R
Part Number CTX32CT-2R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 2.2UH 600MA 230 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5213 pcs Datový list CTX32CT-2R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Unshielded Série 1210
hodnocení - Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména CTX32CT-2R2
CTX32CT-2R2-ND
Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ceramic Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz indukčnost 2.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvence - Self Resonant 68MHz
Detailní popis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 230 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 600mA Proud - Saturace -