CTX32CT-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CTX32CT-221-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 220UH 70MA 11 OHM SMD
Datasheety: CTX32CT-221-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace CTX32CT-221-R
Part Number CTX32CT-221-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 220UH 70MA 11 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4043 pcs Datový list CTX32CT-221-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Unshielded Série 1210
hodnocení - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména CTX32CT-221
CTX32CT-221-ND
Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ceramic Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 796kHz indukčnost 220µH
Výška - Sedící (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvence - Self Resonant 7MHz
Detailní popis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 11 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 70mA Proud - Saturace -