CTX32CT-680-R
Přehled produktu
Part Number: CTX32CT-680-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 68UH 120MA 3.7 OHM SMD
Datasheety: CTX32CT-680-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace CTX32CT-680-R
Part Number CTX32CT-680-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 68UH 120MA 3.7 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4740 pcs Datový list CTX32CT-680-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Unshielded Série 1210
hodnocení - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména CTX32CT-680
CTX32CT-680-ND
Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ceramic Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 2.52MHz indukčnost 68µH
Výška - Sedící (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvence - Self Resonant 12MHz
Detailní popis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 3.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 120mA Proud - Saturace -