S1812R-561K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-561K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812R-561K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560NH 735MA 370 MOHM
Datasheety: S1812R-561K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812R-561K
Part Number S1812R-561K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 560NH 735MA 370 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 75263 pcs Datový list S1812R-561K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série S1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména S1812R-561K TR 500
S1812R-561K-ND
S1812R-561M
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Iron
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 560nH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 185MHz
Detailní popis 560nH Shielded Inductor 735mA 370 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 735mA Proud - Saturace -