S1812R-474J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-474J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812R-474J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470UH 91MA 24 OHM SMD
Datasheety: S1812R-474J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
1300 pcs
3250 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812R-474J
Part Number S1812R-474J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 470UH 91MA 24 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 69444 pcs Datový list S1812R-474J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 (4532 Metric) Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Shielded Série S1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména S1812R-474J 650 TR
S1812R-474J-ND
S1812R-474JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 470µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 3.3MHz Detailní popis 470µH Shielded Inductor 91mA 24 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 24 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 91mA