S1812R-561F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-561F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812R-561F
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560NH 735MA 370 MOHM
Datasheety: S1812R-561F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812R-561F
Part Number S1812R-561F Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 560NH 735MA 370 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16657 pcs Datový list S1812R-561F.pdf
Typ - Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 1812 (4532 Metric) Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Shielded Série S1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména S1812R-561F 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 560nH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 185MHz Detailní popis 560nH Shielded Inductor 735mA 370 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 735mA