S1812-472J
API DelevanAPI Delevan
S1812-472J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812-472J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 471MA 900 MOHM
Datasheety: S1812-472J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812-472J
Part Number S1812-472J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 4.7UH 471MA 900 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 59950 pcs Datový list S1812-472J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série S1812
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména Q1673551
S1812-472J TR 500
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 4.7µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 50MHz
Detailní popis 4.7µH Shielded Inductor 471mA 900 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 471mA Proud - Saturace -