S1812-471K
API DelevanAPI Delevan
S1812-471K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812-471K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 802MA 310 MOHM
Datasheety: S1812-471K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812-471K
Part Number S1812-471K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 470NH 802MA 310 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 68502 pcs Datový list S1812-471K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série S1812
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména DN1108TR
S1812-471K TR 500
S1812-471M
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Iron
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 470nH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 205MHz
Detailní popis 470nH Shielded Inductor 802mA 310 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 802mA Proud - Saturace -