S1812-473K
API DelevanAPI Delevan
S1812-473K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812-473K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 242MA 3.4 OHM SMD
Datasheety: S1812-473K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812-473K
Part Number S1812-473K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 242MA 3.4 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 71413 pcs Datový list S1812-473K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série S1812
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména DN1132TR
S1812-473K TR 500
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 47µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 9MHz
Detailní popis 47µH Shielded Inductor 242mA 3.4 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 242mA Proud - Saturace -