PTKM50R-50
Přehled produktu
Part Number: PTKM50R-50
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
Datasheety: PTKM50R-50.pdf
  • Zpráva
Specifikace PTKM50R-50
Part Number PTKM50R-50 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10877 pcs Datový list PTKM50R-50.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
stínění Shielded Série PTKMR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM50R-50 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 50µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 7MHz Detailní popis 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 35 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.93A
Proud - Saturace 700mA