PTKM50R-59
Přehled produktu
Part Number: PTKM50R-59
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
Datasheety: PTKM50R-59.pdf
  • Zpráva
Specifikace PTKM50R-59
Part Number PTKM50R-59 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9327 pcs Datový list PTKM50R-59.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
stínění Shielded Série PTKMR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM50R-59 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 50µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 4MHz Detailní popis 50µH Shielded Toroidal Inductor 6.9A 22 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 6.9A
Proud - Saturace 3.3A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PTKM50R-59VM
PTKM50R-59VM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH