PTKM50R-121
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTKM50R-121
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH
Datasheety: PTKM50R-121.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PTKM50R-121
Part Number PTKM50R-121 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11149 pcs Datový list PTKM50R-121.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
stínění Shielded Série PTKMR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM50R-121 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 50µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 4MHz Detailní popis 50µH Shielded Toroidal Inductor 4.77A 30 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 4.77A
Proud - Saturace 2.3A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PTKM500R-59VM
PTKM500R-59VM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH
Na skladě: 6334 pcs
Stažení: PTKM500R-59VM.pdf
RFQ
PTKM50R-121H
PTKM50R-121H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH