PTKM150-50
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTKM150-50
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
Datasheety: PTKM150-50.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PTKM150-50
Part Number PTKM150-50 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9200 pcs Datový list PTKM150-50.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
stínění Shielded Série PTKM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM150-50 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 150µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 2MHz Detailní popis 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.33A 100 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 2.33A
Proud - Saturace 400mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PTKM150-50VM
PTKM150-50VM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
Na skladě: 7425 pcs
Stažení: PTKM150-50VM.pdf
RFQ
PTKM10R-59VM
PTKM10R-59VM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH
Na skladě: 6638 pcs
Stažení: PTKM10R-59VM.pdf
RFQ
PTKM150-50SM
PTKM150-50SM
Stažení: PTKM150-50SM.pdf
PTKM150-59
PTKM150-59
Popis: FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH
Stažení: PTKM150-59.pdf
PTKM150-121VM
PTKM150-121VM
Popis: FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
Stažení: PTKM150-121VM.pdf
PTKM150-50H
PTKM150-50H