PTKM150-50VM
Přehled produktu
Part Number: PTKM150-50VM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
Datasheety: PTKM150-50VM.pdf
  • Zpráva
Specifikace PTKM150-50VM
Part Number PTKM150-50VM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7425 pcs Datový list PTKM150-50VM.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
stínění Shielded Série PTKM-VM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM150-50VM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 150µH Výška - Sedící (Max) 0.775" (19.68mm)
Frekvence - Self Resonant 1.5MHz Detailní popis 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.33A 100 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 2.33A
Proud - Saturace 400mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PTKM150-50
PTKM150-50
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM