PTKM150-121
Přehled produktu
Part Number: PTKM150-121
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
Datasheety: PTKM150-121.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace PTKM150-121
Part Number PTKM150-121 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9175 pcs Datový list PTKM150-121.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.850" Dia x 0.400" W (21.59mm x 10.16mm)
stínění Shielded Série PTKM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM150-121 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 150µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 1.5MHz Detailní popis 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.68A 95 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 2.68A
Proud - Saturace 1.3A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PTKM150-121VM
PTKM150-121VM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH