PTKM10R-50VM
Přehled produktu
Part Number: PTKM10R-50VM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH
Datasheety: PTKM10R-50VM.pdf
  • Zpráva
Specifikace PTKM10R-50VM
Part Number PTKM10R-50VM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6593 pcs Datový list PTKM10R-50VM.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
stínění Shielded Série PTKMR-VM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM10R-50VM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 10µH Výška - Sedící (Max) 0.775" (19.68mm)
Frekvence - Self Resonant 35MHz Detailní popis 10µH Shielded Toroidal Inductor 7.36A 10 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 7.36A
Proud - Saturace 1.7A